WEDSTRIJD
19.01.22 | 1e ronde | Maria Bondarenko | Julia Klimovicz | 7-65, 6-2 | W25 Florianopolis | Hard |
STATISTIEKEN
Maria Bondarenko | Julia Klimovicz | |
1e Service % | 27/62 (44%) | 43/62 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/27 (78%) | 23/43 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/35 (54%) | 8/19 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/62 (50%) | 22/62 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/124 (57%) | 53/124 (43%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Julia Klimovicz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Maria Bondarenko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Julia Klimovicz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Bondarenko | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Julia Klimovicz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maria Bondarenko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Julia Klimovicz | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Bondarenko | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Julia Klimovicz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maria Bondarenko | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Julia Klimovicz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maria Bondarenko | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Julia Klimovicz | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-65 |
2 | ||
6-5 | Julia Klimovicz | |
0-0, | ||
Maria Bondarenko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Julia Klimovicz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Bondarenko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Julia Klimovicz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Bondarenko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Julia Klimovicz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maria Bondarenko | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Julia Klimovicz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
10.07.03, 20 Jaar
10.07.03, 20 Jaar
Maria Bondarenko vs. Julia Klimovicz - onderlinge wedstrijden
19.01.22 | 1e ronde | Maria Bondarenko | Julia Klimovicz | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Florianopolis | Hard |
Maria Bondarenko form & Julia Klimovicz form
Maria Bondarenko - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordina Font | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Robin Anderson | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Magdalena Frech | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-75, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Laia Petretic | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 2-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
29.07.23 Finale | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Halve finale | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail |
Julia Klimovicz - laatste wedstrijden
W25 Florianopolis - Hard | ||||
25.01.22 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Blumenau - Clay | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lambare - Clay | ||||
16.12.21 2e ronde | vs. Martina Belen Roldan Santander | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.12.21 1e ronde | vs. Thamna Jazmin Diaz Alvarenga | 7-67, 7-60 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brasilia - Clay | ||||
22.11.21 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aparecida - Clay | ||||
09.11.21 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.11.21 Kwalif. | vs. Isabelle Turra Karam | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Rio - Clay | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 Kwalif. | vs. Gabriela Yamate Almeida | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Piracicaba - Clay | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Tara Malik | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Paris Corley | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marne Dercksen | 6-3, 6-74, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 3-6, 7-62, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Piferi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Amira Badawi | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Raslan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Olimpia - Clay | ||||
09.03.20 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Althea Hudson | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luiza Rodrigues Daud | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Draskovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.12.19 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 7-65, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail |