WEDSTRIJD
18.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Maria Bondarenko | Shachf Lieberman | 6-0, 6-4 | W25 Netanya | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
10.04.03, 21 Jaar
10.04.03, 21 Jaar
Maria Bondarenko vs. Shachf Lieberman - onderlinge wedstrijden
18.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Maria Bondarenko | Shachf Lieberman | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Netanya | Hard |
Maria Bondarenko form & Shachf Lieberman form
Maria Bondarenko - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordina Font | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Robin Anderson | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Magdalena Frech | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-75, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Laia Petretic | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 2-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
29.07.23 Finale | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Halve finale | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail |
Shachf Lieberman - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Masiianskaia | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. June Bjork | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Frederikke Alberte Pape | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yashaswini Panwar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Vanessa Ersoz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
14.11.22 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Noa Major | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Kowalczyk | 7-5, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rasha Khourssany | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Caterina Odorizzi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.22 Kwalif. | vs. Viktoria Veleva | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |