WEDSTRIJD
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Maria Navarro Oliva | Laure Line Glaude | 6-3, 7-63 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
26.08.01, 22 Jaar
26.08.01, 22 Jaar
Maria Navarro Oliva vs. Laure Line Glaude - onderlinge wedstrijden
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Maria Navarro Oliva | Laure Line Glaude | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Maria Navarro Oliva form & Laure Line Glaude form
Maria Navarro Oliva - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Lilian Poling | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Bronte Murgett | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Raphaelle Leroux | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Victoria Rodriguez | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Ylena In-Albon | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Josefina Estevez | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Cadence Brace | 7-5, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Anna Campana | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sujin Lee | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Carolyn Ansari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Esther Vyrlan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Emma Staker | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Madeleine Jessup | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Maria Mateas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 7-69, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Laure Line Glaude - laatste wedstrijden
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.20 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.20 Kwalif. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |