WEDSTRIJD
02.11.21 | Kwalif. | Maria Jose Zehnder | Hanna Vinahradava | 6-2, 7-5 | W15 Castellon | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
02.03.96, 28 Jaar
02.03.96, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
12.11.03, 20 Jaar
12.11.03, 20 Jaar
Maria Jose Zehnder vs. Hanna Vinahradava - onderlinge wedstrijden
02.11.21 | Kwalif. | Maria Jose Zehnder | Hanna Vinahradava | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Castellon | Clay |
Maria Jose Zehnder form & Hanna Vinahradava form
Maria Jose Zehnder - laatste wedstrijden
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-77, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Georgia Gulin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Carla Markus | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.11.22 2e ronde | vs. Luisina Giovannini | Luisina Giovannini - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Mar - Clay | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-712, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Ines Murta | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 Kwalif. | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rocio Rojo Domingo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Arifullina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
21.09.22 2e ronde | vs. Olga Helmi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 1e ronde | vs. Fernanda Rain Contreras | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Ribourdouille | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
04.11.21 2e ronde | vs. Lucia Peyre | 1-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. Alba Ferreres Fernandez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.21 Kwalif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 5-7, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoi Spyrou | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
17.09.21 2e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Sathwika Sama | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adithya Karunaratne | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Hanna Vinahradava - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Luise Reisel | 0-6, 0-4, - Hanna Vinahradava - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Martina Peretti | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Bargaoui | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Romane Longueville | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Stella Beldiman | 7-5, 2-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anne Elisa Zorn | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Camilla Bossi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Clara Schoen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Sleptsova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Natali Jaiani | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, Ayline Esina Samardzic - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-1, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriia Krokhotina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Weronika Ewald | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Narmont | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Eva Maria Ionescu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Kseniia Piskareva | 7-62, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Dvalishvili | 6-77, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Singapore - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Snehal Mane | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |