WEDSTRIJD
22.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Maria Kalyakina | Alina Trynkina | 6-4, 4-6, 10-8 | W15 Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
Maria Kalyakina | Alina Trynkina | |
1e Service % | 30/65 (46%) | 43/81 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 12/30 (40%) | 24/43 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/35 (51%) | 13/38 (34%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 6/9 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/81 (54%) | 35/65 (54%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/146 (51%) | 72/146 (49%) |
Dubbele fouten | 5 | 15 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Maria Kalyakina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Alina Trynkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Kalyakina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alina Trynkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maria Kalyakina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alina Trynkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maria Kalyakina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Alina Trynkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maria Kalyakina | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Alina Trynkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Maria Kalyakina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Alina Trynkina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Kalyakina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Alina Trynkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maria Kalyakina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Alina Trynkina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Maria Kalyakina | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Alina Trynkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Kalyakina | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Alina Trynkina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Maria Kalyakina | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 5-6, 5-7, 5-8, 5-9, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
10-8 |
Russia
02.05.06, 17 Jaar
02.05.06, 17 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
05.12.02, 21 Jaar
05.12.02, 21 Jaar
Maria Kalyakina vs. Alina Trynkina - onderlinge wedstrijden
22.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Maria Kalyakina | Alina Trynkina | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Kazan | I. hard |
Maria Kalyakina form & Alina Trynkina form
Maria Kalyakina - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alize Lim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Subin Park | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Anastasiia Aralova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yajing Cao | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Irina Balus | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Kristiana Sidorova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 1e ronde | vs. Karina Jumazhanova | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Morais | 1-6, 7-65, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Julia Camblor | 7-66, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Pinto | 6-75, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-4, 10-0 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 3-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Di Genova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Patricija Paukstyte | 6-3, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Miret Avante | 7-610, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Alina Trynkina - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Golubkova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kalyakina | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Tarasova | 7-5, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zoe Howard | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Mogilnitskaya | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Penza - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail |