Maria Kalyakina vs. Natalia Fehr 14.05.2023

Maria Kalyakina vs. Natalia Fehr 14.05.2023 - W25 Monzon - confrontatie

WEDSTRIJD

14.05.231e ronde van de kwal.Maria Kalyakina Natalia Fehr 6-4, 6-4 Spain W25 Monzon Hard

STATISTIEKEN

6-4

Maria Kalyakina
Russia
02.05.06, 18 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
07.06.01, 23 Jaar







Natalia Fehr
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Maria Kalyakina vs. Natalia Fehr - onderlinge wedstrijden

14.05.231e ronde van de kwal.Maria KalyakinaNatalia Fehr6-4, 6-4 wedstrijd detailSpain W25 Monzon Hard

Maria Kalyakina form & Natalia Fehr form

Maria Kalyakina - laatste wedstrijden

Georgia W50 Lopota - Hard
02.05.24
Kwartfinale
vs. Kira Pavlova5-7, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
01.05.24
2e ronde
vs. Daria Kudashova6-2, 7-65 overwinningwedstrijd detail
30.04.24
1e ronde
vs. Anna Bochoradze6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
29.04.24
Kwalif.
vs. Ekaterina Kldiashvili6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
28.04.24
1e ronde van de kwal.
vs. Sofia Dement6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Serbia W15 Kursumlijska - Clay
15.04.24
2e ronde van de kwal.
vs. Eszter Dorka Finak5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
01.04.24
2e ronde van de kwal.
vs. Hannah Rylatt4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
26.03.24
Kwalif.
vs. Matylda Burylo6-3, 2-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
25.03.24
2e ronde van de kwal.
vs. Alize Lim6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
05.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Subin Park4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W35 Sharm - Hard
31.01.24
1e ronde
vs. Anastasia Gasanova2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
30.01.24
Kwalif.
vs. Anastasiia Aralova6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
29.01.24
2e ronde van de kwal.
vs. Yajing Cao6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
15.11.23
1e ronde
vs. Vladislava Andreevskaya4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
09.11.23
2e ronde
vs. Irina Balus3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
07.11.23
1e ronde
vs. Diana Demidova4-6, 6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Kazakhstan W15 Ust - Hard
18.08.23
Kwartfinale
vs. Kristiana Sidorova1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
17.08.23
1e ronde
vs. Karina Jumazhanova4-6, 7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
17.08.23
2e ronde
vs. Zhanel Rustemova6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Kazakhstan W15 Ust - Hard
08.08.23
1e ronde
vs. Ayumi Koshiishi6-75, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Spain W25 Getxo - Clay
02.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Raquel Gonzalez Vilar1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Portugal W25 Guimaraes - Hard
12.06.23
Kwalif.
vs. Matilda Mutavdzic6-4, 3-6, 2-10 nederlaagwedstrijd detail
11.06.23
1e ronde van de kwal.
vs. Matilde Morais1-6, 7-65, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Portugal W25 Setubal - Hard
06.06.23
Kwalif.
vs. Julia Camblor7-66, 5-7, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
05.06.23
2e ronde van de kwal.
vs. Sofia Pinto6-75, 6-4, 10-5 overwinningwedstrijd detail
Spain W15 Malaga - Hard
24.05.23
1e ronde
vs. Marta Soriano Santiago4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
22.05.23
Kwalif.
vs. Marie Weckerle4-6, 6-4, 10-0 overwinningwedstrijd detail
21.05.23
2e ronde van de kwal.
vs. Oceanne Lopez6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Spain W25 Monzon - Hard
17.05.23
2e ronde
vs. Arianne Hartono2-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
16.05.23
1e ronde
vs. Marie Weckerle3-6, 6-1, 7-64 overwinningwedstrijd detail

Natalia Fehr - laatste wedstrijden

Romania W15 Focsani - Clay
02.06.24
1e ronde van de kwal.
vs. Lavinia Luciano2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Croatia W15 Bol - Clay
26.05.24
1e ronde van de kwal.
vs. Carolina Troiano0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Canada W15 Montreal - I. hard
11.03.24
1e ronde van de kwal.
vs. Isabella Marton0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Canada W15 Brossard - I. hard
04.03.24
1e ronde van de kwal.
vs. Sophie Hernandez1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Ekaterina Makarova (2001)3-6, 6-4, 2-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
11.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Annabelle Lammas4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
27.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Masha Lazarenko2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Liv Boulard2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W100 Les - Hard
22.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Sebastianna Scilipoti0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Azerbaijan W15 Baku - Hard
27.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Snehal Mane1-6, 0-1, - Natalia Fehr - scratchnederlaagwedstrijd detail
Azerbaijan W15 Baku - Hard
21.08.23
Kwalif.
vs. Iuliia Iudenko0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
20.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Adi Gavish6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Kazakhstan W15 Ust - Hard
14.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ingkar Dyussebay0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia W15 Tbilisi - Hard
06.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ofer Kivity0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia W15 Tbilisi - Hard
01.08.23
Kwalif.
vs. Rada Zolotareva2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
31.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anastasia Ponomariova4-6, 6-2, 10-5 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
09.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Clelia Drudi Lombardi1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
03.07.23
2e ronde van de kwal.
vs. Tanisha Kashyap1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
02.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Naomi Jackson7-5, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Poland W15 Gdansk - Clay
19.06.23
1e ronde van de kwal.
vs. Margarita Ignatjeva0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Bosnia and Herzeg. W15 Banja - Clay
05.06.23
2e ronde van de kwal.
vs. Sara Erenda3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W25 Monzon - Hard
14.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Maria Kalyakina4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Cyprus W25 Alaminos - Clay
03.05.23
1e ronde
vs. Emma Lene0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
23.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Valentina Bertonazzi4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W15 Telde - Clay
09.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Semenova1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W15 Telde - Clay
05.04.23
1e ronde
vs. Judith Perello Saavedra1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
20.03.23
2e ronde van de kwal.
vs. Anna Schubries5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
12.03.23
2e ronde van de kwal.
vs. Anna Schubries1-6, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
Malaysia W15 Kuching - Hard
26.02.23
1e ronde van de kwal.
vs. Shuo Feng0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Malaysia W15 Kuala - Hard
20.02.23
2e ronde van de kwal.
vs. Deria Nur Haliza0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
<