Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
07.08.01, 22 Jaar
10274 $
07.08.01, 22 Jaar
10274 $
Maria Kozyreva vs. Laura Ashley - onderlinge wedstrijden
03.07.19 | Kwalif. | Maria Kozyreva | Laura Ashley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Maria Kozyreva form & Laura Ashley form
Maria Kozyreva - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-1, 6-714, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Victoria Hu | 6-71, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Maria Lourdes Carle | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sachia Vickery | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Allie Kiick | 2-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Ziva Falkner | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pieri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Louisa Chirico | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Kayla Day | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Jessica Failla | 6-4, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Jade Otway | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Willson | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Hanna Chang | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Britney Chiu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Theresa Papikian | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Sayaka Ishii | 7-62, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Alanis Hamilton | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ganna Poznikhirenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Laura Ashley - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
27.07.20 1e ronde | vs. Lara Walker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Andjela Djokovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Cyan Sun | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.20 1e ronde | vs. Cyan Sun | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Annerly Poulos | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Roopa Bains | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
03.03.20 Kwalif. | vs. Katherine Westbury | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Belinda Woolcock | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
28.01.20 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tully Richter | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Boulter | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Okuno | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Jennifer Elie | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evana Bowell | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Fowler | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
06.10.19 Kwalif. | vs. Zara Brankovic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Misaki Matsuda | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Rushri Wijesundera | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Jane Wasserson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Yone Pereiro | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
19.08.19 Kwalif. | vs. Eduarda Piai | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Adriana Reami | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
03.07.19 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |