Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
03.03.01, 23 Jaar
03.03.01, 23 Jaar
Elina Avanesyan vs. Maria Krupenina - onderlinge wedstrijden
04.11.18 | 2e ronde van de kwal. | Maria Krupenina | Elina Avanesyan | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | Antalya | Hard |
Elina Avanesyan form & Maria Krupenina form
Elina Avanesyan - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-1, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-65, 0-2, - Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-74, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Emma Navarro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Monique Barry | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-4, - Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Evgeniya Rodina | 6-2, 2-0, Evgeniya Rodina - scratch | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
24.06.23 Kwartfinale | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Anna Blinkova | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Maria Krupenina - laatste wedstrijden
W25 Tbilisi - Hard | ||||
08.06.22 2e ronde | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Liana Dvalishvili | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
30.05.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milena Gevorgyan | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-4, Daria Mishina - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Angelina Gabueva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-3, - Maria Krupenina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Anna Ureke | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 Kwalif. | vs. Arina Solomatina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Saitova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
18.05.21 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Yasmina Karimjanova | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Larisa Bekmetova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |