WEDSTRIJD
30.10.20 | Kwartfinale | Maria Lourdes Carle | Tamara Curovic | 6-0, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Maria Lourdes Carle | Tamara Curovic | |
1e Service % | 28/36 (78%) | 27/45 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/28 (79%) | 11/27 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/8 (38%) | 6/18 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/45 (62%) | 11/36 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/81 (65%) | 28/81 (35%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maria Lourdes Carle | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Lourdes Carle | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maria Lourdes Carle | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Lourdes Carle | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Maria Lourdes Carle | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Lourdes Carle | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maria Lourdes Carle vs. Tamara Curovic - onderlinge wedstrijden
30.10.20 | Kwartfinale | Maria Lourdes Carle | Tamara Curovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Maria Lourdes Carle form & Tamara Curovic form
Maria Lourdes Carle - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 7-62, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Harriet Dart | 1-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Taylah Preston | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Caty McNally | 0-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Whitney Osuigwe | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Gabriela Lee | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Maria Kozyreva | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Marie Benoit | 7-64, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Madison Sieg | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
15.12.23 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Haley Giavara | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Laura Badia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Julia Riera | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Laura Pigossi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail |
Tamara Curovic - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail |