Argentina
10.02.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Colombia
10.01.96, 28 Jaar
Brazil
02.08.94, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Colombia
26.03.02, 22 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maria Lourdes Carle/Laura Pigossi vs. Maria Paulina Perez Garcia/Jessica Plazas - onderlinge wedstrijden
16.10.21 | Finale | Maria Lourdes Carle/Laura Pigossi | Maria Paulina Perez Garcia/Jessica Plazas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Lima | Clay |
Maria Lourdes Carle form & Maria Paulina Perez Garcia form
Maria Lourdes Carle/Laura Pigossi - laatste wedstrijden
Contrexeville - Clay |
13.07.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry/Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
Hamburg - Clay |
20.07.22 Kwartfinale | vs. Sophie Chang/Angela Kulikov | 4-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
19.07.22 1e ronde | vs. Anna Klasen/Tamara Korpatsch | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
W25 Medellin - Clay |
27.03.22 Finale | vs. Conny Perrin/Daniela Seguel | 2-6, 7-5, 8-10 | | wedstrijd detail |
27.03.22 Halve finale | vs. Maria Herazo Gonzalez/Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 4-6, 10-3 | | wedstrijd detail |
26.03.22 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens/Eva Vedder | 7-64, 6-4 | | wedstrijd detail |
24.03.22 1e ronde | vs. Katarina Jokic/Taylor Ng | 6-0, 6-2 | | wedstrijd detail |
W25 Anapoima - Clay |
19.03.22 Halve finale | vs. Elizabeth Mandlik/Eva Vedder | 6-2, 6-1 | | wedstrijd detail |
19.03.22 Finale | vs. Ylena In-Albon/Reka-Luca Jani | 6-1, 3-6, 7-10 | | wedstrijd detail |
18.03.22 Kwartfinale | vs. Nicole Fossa Huergo/Noelia Zeballos | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
15.03.22 1e ronde | vs. Laura D Arciniegas/Antonia Samudio | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |
W25 Salinas - Hard |
11.03.22 Halve finale | vs. Maria Herazo Gonzalez/Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
10.03.22 Kwartfinale | vs. Ivonne Cavalle-Reimers/Sinja Kraus | 2-6, 6-2, 10-5 | | wedstrijd detail |
08.03.22 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez/Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-0 | | wedstrijd detail |
Uruguay - Clay |
19.11.21 Halve finale | vs. Irina Maria Bara/Ekaterine Gorgodze | 2-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
18.11.21 Kwartfinale | vs. Anna Siskova/Valeriya Strakhova | 7-63, 6-4 | | wedstrijd detail |
W25 Lima - Clay |
16.10.21 Finale | vs. Maria Paulina Perez Garcia/Jessica Plazas | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |
15.10.21 Halve finale | vs. Victoria Rodriguez/Daniela Seguel | 5-7, 6-4, 10-3 | | wedstrijd detail |
14.10.21 Kwartfinale | vs. Romina Ccuno/Antonia Samudio | 6-1, 6-4 | | wedstrijd detail |
12.10.21 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez/Carlota Martinez Cirez | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
Maria Paulina Perez Garcia/Jessica Plazas - laatste wedstrijden
W15 Guatemala - Hard |
25.11.21 Kwartfinale | vs. Paris Corley/Lexington Reed | 7-65, 3-6, 5-10 | | wedstrijd detail |
W25 Lima - Clay |
16.10.21 Finale | vs. Maria Lourdes Carle/Laura Pigossi | 1-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
15.10.21 Halve finale | vs. Ziva Falkner/Katarina Jokic | 4-6, 6-4, 10-6 | | wedstrijd detail |
14.10.21 Kwartfinale | vs. Vanda Lukacs/Panna Udvardy | 4-6, 6-3, 10-8 | | wedstrijd detail |
12.10.21 1e ronde | vs. Maria Cristina Purizaca/Dariana Vera | 6-0, 6-2 | | wedstrijd detail |
W25 Lima - Clay |
07.10.21 1e ronde | vs. Martina Colmegna/Anna Siskova | 2-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W25 Medellin - Clay |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Emiliana Arango/Sofia Sewing | 2-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
16.09.21 1e ronde | vs. Nadia Echeverria Alam/Sabastiani Leon | 4-6, 6-2, 10-5 | | wedstrijd detail |
W15 Ibague - Clay |
10.09.21 Kwartfinale | vs. Rushri Wijesundera/Amy Zhu | 6-3, 1-6, 8-10 | | wedstrijd detail |
09.09.21 1e ronde | vs. Ana Paula Martinez Mora/Isabella Rivera Ortiz | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |
W15 Cancun - Hard |
29.01.20 1e ronde | vs. Emma Davis/Joelle Kissell | 5-7, 4-6 | | wedstrijd detail |
W15 Cancun - Hard |
24.01.20 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa/Utaka Kishigami | 4-6, 7-5, 8-10 | | wedstrijd detail |
23.01.20 1e ronde | vs. Akilah James/Anastasia Kuprina | 6-4, 6-3 | | wedstrijd detail |
W15 Buenos - Clay |
16.09.19 Kwartfinale | vs. Victoria Ariadna Beccio/Lucia Zelenka | 6-0, 6-2 | | wedstrijd detail |
16.09.19 Halve finale | vs. Candela Bugnon/Guillermina Naya | 6-3, 6-75, 8-10 | | wedstrijd detail |
16.09.19 1e ronde | vs. Dolores Molina Portela/Julia Riera | 6-2, 6-73, 10-8 | | wedstrijd detail |
W15 Buenos - Clay |
09.09.19 Kwartfinale | vs. Maria Jazmin Amicuzi/Maria Del Rosario Vazquez | 6-1, 7-64 | | wedstrijd detail |
09.09.19 Halve finale | vs. Ivania Martinich/Jazmin Ortenzi | 6-1, 6-73, 11-9 | | wedstrijd detail |
09.09.19 Finale | vs. Eugenia Ganga/Raphaelle Lacasse | 7-68, 6-4 | | wedstrijd detail |
09.09.19 1e ronde | vs. Heydi Doldan/Susan Doldan | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |