WEDSTRIJD
27.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Maria Oliver Sanchez | Gina Kondos | 6-4, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Spain
14.05.00, 23 Jaar
14.05.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
21.09.01, 22 Jaar
21.09.01, 22 Jaar
Maria Oliver Sanchez vs. Gina Kondos - onderlinge wedstrijden
27.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Maria Oliver Sanchez | Gina Kondos | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Maria Oliver Sanchez form & Gina Kondos form
Maria Oliver Sanchez - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Maneva Rakotomalala | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Ines Nicault | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Capucine Cedillo- Vayson De Pradenne | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elise Renard | 6-3, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Helena Stevic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Franke | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 4-6, 7-62, 11-9 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Sofia Snitko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jeanne Meme | 2-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Africa Burillo Berezak | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Alejo | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 2-6, - Maria Oliver Sanchez - scratch | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madhurima Sawant | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ani Vangelova | 7-67, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Gina Kondos - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Ivanova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | 7-67, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 7-61, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Alejo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Puvill | 6-2, 3-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Victoria Flores | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Karolina Lincer | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miranda Bosch | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Julieta Estable | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Summer Curtis | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Annika Penickova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriia Krokhotina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Llewellyn | 7-5, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tsehay Driscoll | - Gina Kondos - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Emma Charney | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Irvine - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Emily Deming | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Los - Hard | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Center | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Huntsville - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Katie Codd | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Boesing | 6-4, 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Vaishnavi Adkar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natasha Sengphrachanh | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justyna Jodlowska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |