Maria Paulina Perez Garcia vs. Xenia Bandurowska 21.09.2022

Maria Paulina Perez Garcia vs. Xenia Bandurowska 21.09.2022 - W15 Guayaquil | confrontatie

WEDSTRIJD

21.09.221e rondeMaria Paulina Perez Garcia Xenia Bandurowska 7-65, 6-1 Ecuador W15 Guayaquil Clay

STATISTIEKEN

Maria Paulina Perez GarciaXenia Bandurowska
1e Service %59/81 (73%)39/67 (58%)
Punten gewonnen met 1e Service41/59 (69%)23/39 (59%)
Punten gewonnen met 2e Service10/22 (45%)10/28 (36%)
Benutte Breakpoints4/6 (67%)2/8 (25%)
Punten gewonnen met ontvangen34/67 (51%)30/81 (37%)
Totaal aantal gewonnen punten85/148 (57%)63/148 (43%)
Dubbele fouten34
Aces30

STATISTIEKEN

6-1

Maria Paulina Perez Garcia
Colombia
10.01.96, 28 Jaar




823
29
87495 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
17.09.04, 19 Jaar







Xenia Bandurowska
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Maria Paulina Perez Garcia vs. Xenia Bandurowska - onderlinge wedstrijden

21.09.221e rondeMaria Paulina Perez GarciaXenia Bandurowska7-65, 6-1 wedstrijd detailEcuador W15 Guayaquil Clay

Maria Paulina Perez Garcia form & Xenia Bandurowska form

Maria Paulina Perez Garcia - laatste wedstrijden

France W100 Biarritz - Clay
10.06.24
1e ronde van de kwal.
vs. Alice Rame4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy W75 Grado - Clay
20.05.24
1e ronde van de kwal.
vs. Emeline Dartron4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Colombia Billie Jean - Clay
13.04.24
vs. Julia Riera1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
12.04.24
vs. Andrea Gamiz6-2, 5-7, 6-3 overwinningwedstrijd detail
11.04.24
Rubber 1
vs. Francesca Maguina Bunikowska6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
10.04.24
vs. Daniela Seguel1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
09.04.24
vs. Camila Romero6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Colombia Bogota - Clay
30.03.24
1e ronde van de kwal.
vs. Iryna Shymanovich6-3, 1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Mexico W50 Mexico - Hard
19.02.24
Kwalif.
vs. Ana Candiotto6-3, 6-76, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Elda Lara Cruz6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Brazil W60 Vacaria - Clay
13.12.23
2e ronde
vs. Francisca Jorge6-70, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
12.12.23
1e ronde
vs. Wozuko Mdlulwa6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
11.12.23
Kwalif.
vs. Catarina Ibiraba Melleiro6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
10.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Luiza Eidelvein6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Colombia Barranquilla - Hard
14.08.23
1e ronde
vs. Anna Schmiedlova6-4, 6-74, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy W60 Brescia - Clay
29.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Isabella Kruger3-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
Colombia W25 Mosquera - Clay
21.03.23
1e ronde
vs. Francesca Jones3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Colombia W40 Anapoima - Clay
14.03.23
1e ronde
vs. Yuliana Monroy4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Mexico W60+H Irapuato - Hard
12.02.23
1e ronde van de kwal.
vs. Jamie Loeb2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Mexico W40 Mexico - Hard
05.02.23
1e ronde van de kwal.
vs. Rina Saigo1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Colombia Cali - Clay
31.01.23
1e ronde
vs. Xiaodi You0-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Argentina W25 Buenos - Clay
17.01.23
1e ronde
vs. Marianna Zakarlyuk6-3, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Argentina W25 Buenos - Clay
11.01.23
2e ronde
vs. Solana Sierra6-75, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
09.01.23
1e ronde
vs. Chiara Di Genova6-1, 1-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Peru W15 Lima - Clay
09.11.22
1e ronde
vs. Kirsten-Andrea Weedon7-5, 3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Colombia W60 Barranquilla - Hard
01.11.22
1e ronde
vs. Johanne Svendsen2-6, 6-4, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
Colombia W25 Ibague - Clay
26.10.22
1e ronde
vs. Julia Riera3-6, 6-4, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Colombia W15 Bucaramanga - Clay
21.10.22
Kwartfinale
vs. Sofia Sewing2-6, 6-3, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
20.10.22
2e ronde
vs. Alexandra Riley6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
19.10.22
1e ronde
vs. Alessandra Caceres6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail

Xenia Bandurowska - laatste wedstrijden

Poland W15 Grodzisk - Hard
10.07.24
1e ronde
vs. Hanna Bougouffa6-75, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Hungary W15 Mogyorod - Clay
03.07.24
1e ronde
vs. Amarissa Kiara Toth4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
02.07.24
Kwalif.
vs. Barbora Michalkova3-6, 6-4, 10-8 overwinningwedstrijd detail
01.07.24
1e ronde van de kwal.
vs. Eszter Kis Czako6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Croatia W15 Bol - Clay
29.05.24
1e ronde
vs. Stephanie Judith Visscher1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
28.05.24
Kwalif.
vs. Michelle Khomich6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
27.05.24
2e ronde van de kwal.
vs. Katharina Rothacker6-3, 1-6, 10-3 overwinningwedstrijd detail
Croatia W15 Bol - Clay
21.05.24
Kwalif.
vs. Kaat Coppez2-6, 7-5, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
20.05.24
2e ronde van de kwal.
vs. Stella Knez6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Spain W35 Yecla - Hard
02.05.24
2e ronde
vs. Amandine Hesse1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
01.05.24
1e ronde
vs. Lucia Ros Parres6-0, 6-4 overwinningwedstrijd detail
29.04.24
Kwalif.
vs. Candela Cimarra Munoz4-6, 6-3, 10-4 overwinningwedstrijd detail
28.04.24
2e ronde van de kwal.
vs. Iris Julia-Antje Verweij6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Spain W15 Telde - Clay
24.04.24
1e ronde
vs. Lauren Seye3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
08.04.24
2e ronde van de kwal.
vs. Elena Michel6-0, 3-6, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
03.04.24
1e ronde
vs. Alessia Popescu7-5, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
02.04.24
Kwalif.
vs. Nina Radovanovic1-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
01.04.24
2e ronde van de kwal.
vs. Ametmarie Perez6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
27.03.24
1e ronde
vs. Selina Dal3-6, 6-3, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.03.24
Kwalif.
vs. Aminata Sall6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
25.03.24
2e ronde van de kwal.
vs. Jasmine Ben Aba6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
18.03.24
2e ronde van de kwal.
vs. Alice Soulie4-6, 6-4, 3-10 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
14.03.24
2e ronde
vs. Maria Martinez Vaquero1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
13.03.24
1e ronde
vs. Keira Blackbeard6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Spain W15 Manacor - Hard
28.02.24
1e ronde
vs. Charlotte Ruud6-74, 6-3, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
27.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Iveta Dapkute6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
27.02.24
Kwalif.
vs. Jana Vanik6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
25.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Maria Martinez Vaquero6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Spain W15 Manacor - Hard
21.02.24
1e ronde
vs. Anna Ulyashchenko2-6, 6-70 nederlaagwedstrijd detail
20.02.24
Kwalif.
vs. Tessa Johanna Brockmann4-6, 6-2, 12-10 overwinningwedstrijd detail
<