WEDSTRIJD
15.12.20 | 1e ronde van de kwal. | Maria Sara Popa | Sara Gvozdenovic | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
29.06.00, 23 Jaar
29.06.00, 23 Jaar
Maria Sara Popa vs. Sara Gvozdenovic - onderlinge wedstrijden
15.12.20 | 1e ronde van de kwal. | Maria Sara Popa | Sara Gvozdenovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
06.12.20 | 1e ronde van de kwal. | Maria Sara Popa | Sara Gvozdenovic | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Maria Sara Popa form & Sara Gvozdenovic form
Maria Sara Popa - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Maya Joint | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 3e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-1, Whitney Osuigwe - scratch | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Summer Curtis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-78, 10-12 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Daria Lodikova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Berta Bonardi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Cristina Dinu | - | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 3e ronde | vs. Anna Ureke | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Aya El Aouni | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Yujin Ahn | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Leticia Matuszewski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Sara Gvozdenovic - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vrnjacka - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Otocec - Clay | ||||
01.09.20 Kwalif. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |