WEDSTRIJD
21.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Mariam Dalakishvili | Anastasiya Apalikhina | 2-6, 7-65, 10-8 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
26.11.01, 22 Jaar
26.11.01, 22 Jaar
Mariam Dalakishvili vs. Anastasiya Apalikhina - onderlinge wedstrijden
21.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Mariam Dalakishvili | Anastasiya Apalikhina | 2-6, 7-65, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Mariam Dalakishvili form & Anastasiya Apalikhina form
Mariam Dalakishvili - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
21.07.21 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 0-4, - Mariam Dalakishvili - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.06.21 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
05.06.21 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.21 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 2-0, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
17.04.21 Halve finale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.21 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.04.21 2e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 2-0, Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Sabine Rutlauka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.21 Kwalif. | vs. Jenna Defalco | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Donnini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Anastasiya Apalikhina - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Jasmine Conway | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Le Yi Liu | Le Yi Liu - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stina Larsson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 4-1, Evgeniya Burdina - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 3-6, 7-65, 10-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-69, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emilija Tverijonaite | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunchae Kim | 0-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Evgeniya Burdina | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 7-65, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-76, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Radisic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.22 Kwalif. | vs. Polina Pavlova | 4-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.22 Kwalif. | vs. Yi Tsen Cho | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |