WEDSTRIJD
04.04.23 | Kwalif. | Maribella Zamarripa | Nikola Daubnerova | 6-3, 7-65 | W25 Jackson | Clay |
STATISTIEKEN
Maribella Zamarripa | Nikola Daubnerova | |
1e Service % | 36/63 (57%) | 43/80 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/36 (56%) | 27/43 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/27 (52%) | 12/37 (32%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/80 (51%) | 29/63 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/143 (52%) | 68/143 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 8 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
5-2 | Nikola Daubnerova | |
0-0, A-40[BP] | ||
Maribella Zamarripa | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nikola Daubnerova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maribella Zamarripa | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Nikola Daubnerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maribella Zamarripa | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Nikola Daubnerova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maribella Zamarripa | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Nikola Daubnerova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Maribella Zamarripa | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Nikola Daubnerova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maribella Zamarripa | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Nikola Daubnerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maribella Zamarripa | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Nikola Daubnerova | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maribella Zamarripa vs. Nikola Daubnerova - onderlinge wedstrijden
04.04.23 | Kwalif. | Maribella Zamarripa | Nikola Daubnerova | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | W25 Jackson | Clay |
Maribella Zamarripa form & Nikola Daubnerova form
Maribella Zamarripa - laatste wedstrijden
W35 Spring - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Gruber | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Lea Ma | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 6-74, 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Jada Robinson | 7-63, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rhea Verma | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Kayla Cross | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Cross | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Martina Okalova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Anna Frey | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolyn Campana | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Kayla Cross | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 7-62, 10-8 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Allie Kiick | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kononova | 7-5, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Eleanor Myers | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Kennedy Shaffer | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kozyreva | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Reese Brantmeier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Noel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Allie Kiick | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Nikola Daubnerova - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Lucia Llinares Domingo | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Menuha Popovici | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Mettraux | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Bergler | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Greta Greco Lucchina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde | vs. Lucciana Perez Alarcon | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
13.04.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-77, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Dominika Salkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Olivia Symons | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |