WEDSTRIJD
12.02.20 | 1e ronde | Marie Benoit | Lucie Wargnier | 6-3, 6-3 | W25 Grenoble | I. hard |
STATISTIEKEN
Marie Benoit | Lucie Wargnier | |
1e Service % | 32/50 (64%) | 29/54 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/32 (56%) | 13/29 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 10/25 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/54 (57%) | 22/50 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/104 (57%) | 45/104 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lucie Wargnier | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Marie Benoit | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Lucie Wargnier | |
0-0, 15-0 | ||
Marie Benoit | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Marie Benoit | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
3-3 | Lucie Wargnier | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marie Benoit | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Lucie Wargnier | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Marie Benoit | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
0-1 | Lucie Wargnier | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marie Benoit | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Lucie Wargnier | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marie Benoit | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Lucie Wargnier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marie Benoit | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Lucie Wargnier | |
Marie Benoit | 5-3 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marie Benoit vs. Lucie Wargnier - onderlinge wedstrijden
12.02.20 | 1e ronde | Marie Benoit | Lucie Wargnier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Grenoble | I. hard |
Marie Benoit form & Lucie Wargnier form
Marie Benoit - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | Astrid Lew Yan Foon - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Francesca Jones | 6-75, 2-4, - Marie Benoit - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 2-0, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-0, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-74, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Allura Zamarripa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Allie Kiick | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 3e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 3-0, Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Lucie Wargnier - laatste wedstrijden
W15 Norges - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Berta Passola | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Aubane Droguet | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Bordereau | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Schena Benamar | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Celine Naef | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Elena Karner | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 2-0, Maelle Leclercq - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Diatlova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Jade Bornay | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
24.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-1, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail |