WEDSTRIJD
20.02.20 | Kwartfinale | Marie Benoit/Angelica Moratelli | Lou Brouleau/Ioana Loredana Rosca | 5-7, 6-2, 10-8 | W25 Glasgow | I. hard |
STATISTIEKEN
Belgium
16.03.95, 29 Jaar
16.03.95, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
France
19.05.95, 28 Jaar
19.05.95, 28 Jaar
Italy
17.08.94, 29 Jaar
17.08.94, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Romania
20.09.96, 27 Jaar
20.09.96, 27 Jaar
Marie Benoit/Angelica Moratelli vs. Lou Brouleau/Ioana Loredana Rosca - onderlinge wedstrijden
20.02.20 | Kwartfinale | Marie Benoit/Angelica Moratelli | Lou Brouleau/Ioana Loredana Rosca | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | W25 Glasgow | I. hard |
Marie Benoit form & Lou Brouleau form
Marie Benoit/Angelica Moratelli - laatste wedstrijden
W25 Glasgow - I. hard | ||||
21.02.20 Halve finale | vs. Lara Salden/Clara Tauson | 4-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
20.02.20 Kwartfinale | vs. Lou Brouleau/Ioana Loredana Rosca | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.02.20 1e ronde | vs. Freya Christie/Samantha Murray | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
26.08.19 Kwartfinale | vs. Ipek Soylu/Kathinka Von Deichmann | 4-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde | vs. Nina Stadler/Joanne Zuger | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
14.05.18 Kwartfinale | vs. Micheline Aubuchon/Seira Shimizu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.05.18 Halve finale | vs. Lou Adler/Petra Januskova | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
14.05.18 Finale | vs. Ulyana Ayzatulina/Julyette Steur | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Lou Brouleau/Ioana Loredana Rosca - laatste wedstrijden
W25 Sunderland - I. hard | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz/Maria Gutierrez Carrasco | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
20.02.20 Kwartfinale | vs. Marie Benoit/Angelica Moratelli | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.02.20 1e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia/Nuria Parrizas-Diaz | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
23.09.19 Halve finale | vs. Natalia Siedliska/Lucie Wargnier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Finale | vs. Ulrikke Eikeri/Lara Salden | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwartfinale | vs. Mathilde Dury/Mathilde Lollia | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
16.09.19 Halve finale | vs. Aliona Bolsova/Tereza Mrdeza | 6-3, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde | vs. Mathilde Dury/Marine Partaud | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwartfinale | vs. Cristina Bucsa/Diana Marcinkevica | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Caserta - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde | vs. Federica Bilardo/Tatiana Pieri | 6-0, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail |