WEDSTRIJD
10.05.19 | Kwartfinale | Marie Bouzkova | Ioana Loredana Rosca | 6-0, 6-1 | W25 Monzon | Hard |
STATISTIEKEN
Marie Bouzkova | Ioana Loredana Rosca | |
1e Service % | 33/52 (63%) | 31/41 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/33 (70%) | 13/31 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/19 (63%) | 2/10 (20%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/41 (63%) | 17/52 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/93 (66%) | 32/93 (34%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Marie Bouzkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marie Bouzkova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marie Bouzkova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Marie Bouzkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marie Bouzkova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marie Bouzkova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Marie Bouzkova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marie Bouzkova vs. Ioana Loredana Rosca - onderlinge wedstrijden
10.05.19 | Kwartfinale | Marie Bouzkova | Ioana Loredana Rosca | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Monzon | Hard |
Marie Bouzkova form & Ioana Loredana Rosca form
Marie Bouzkova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Lin Zhu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Potapova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Linda Noskova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Elina Svitolina | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Amanda Anisimova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-0, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
07.11.23 | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Katerina Siniakova | 6-1, 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Diana Shnaider | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Amina Anshba | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Eva Lys | 6-1, Eva Lys - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Kayla Day | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 3e ronde | vs. Ons Jabeur | 7-5, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Petra Martic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Karolina Muchova | 0-3, - Marie Bouzkova - scratch | wedstrijd detail | |
17.08.23 3e ronde | vs. Jessica Pegula | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Elise Mertens | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Ioana Loredana Rosca - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.22 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 Kwalif. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.07.22 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.22 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |