WEDSTRIJD
26.04.21 | 2e ronde van de kwal. | Marie Mettraux | Beatris Spasova | 6-4, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
02.04.02, 22 Jaar
11503 $
02.04.02, 22 Jaar
11503 $
Marie Mettraux vs. Beatris Spasova - onderlinge wedstrijden
26.04.21 | 2e ronde van de kwal. | Marie Mettraux | Beatris Spasova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Marie Mettraux form & Beatris Spasova form
Marie Mettraux - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Mara Gae | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 1-0, Kiara Cvetkovic - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gasparovic | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Elena Grekul | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.12.23 2e ronde | vs. Katherine Barnes | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francesca Pace | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Lara Diaz Zayas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pieri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Yasmine Kabbaj | 6-71, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Chloe Noel | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |
Beatris Spasova - laatste wedstrijden
W15 Fort - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Verena Gantschnig | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.12.22 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-4, 2-0, Mariana Drazic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 0-3, - Beatris Spasova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 5-7, 0-10 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Emma Tothova | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Elina Zakharova | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.22 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |