WEDSTRIJD
04.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Marie Villet | Eloise De Mooij | 6-1, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
26.05.03, 20 Jaar
26.05.03, 20 Jaar
Marie Villet vs. Eloise De Mooij - onderlinge wedstrijden
04.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Marie Villet | Eloise De Mooij | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Marie Villet form & Eloise De Mooij form
Marie Villet - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Daria Kuczer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Alena Kovackova | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Nina Radovanovic | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Malwina Rowinska | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Caroline Romeo | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rituparna Nayak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Karolina Kozakova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Nicole Gadient | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Polina Kaibekova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Zhu | 2-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgina Hays | 5-7, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Georgia Gulin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Noel | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Eloise De Mooij - laatste wedstrijden
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Annika Barth | 4-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Humera Baharmus | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Kristina Paskauskas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sue Yan Tan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Tamachan Momkoonthod | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yatawee Chimchum | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Sue Yan Tan | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Shuyue Ma | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 2-3, - Eloise De Mooij - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Amira Ben Aissa | 6-3, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Natalia Orlova | 6-74, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Rumpf | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Amiens - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 5-7, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.03.23 Kwalif. | vs. Alice Battesti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Myatovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.22 Kwalif. | vs. Lucie Petruzelova | 7-65, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Selina Dal | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.12.21 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.12.21 Kwalif. | vs. Andjela Lazarevic | 7-5, 6-72, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yu Shan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Merna Refaat | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jenifer Anger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Niditra Rajmohan | 6-4, 3-0, Niditra Rajmohan - scratch | wedstrijd detail |