WEDSTRIJD
21.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Mariia Bergen | Anastasiya Poplavska | 2-6, 7-5, 10-7 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Ukraine
12.06.01, 22 Jaar
10384 $
12.06.01, 22 Jaar
10384 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Mariia Bergen vs. Anastasiya Poplavska - onderlinge wedstrijden
21.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Mariia Bergen | Anastasiya Poplavska | 2-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Mariia Bergen form & Anastasiya Poplavska form
Mariia Bergen - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Solymar Colling | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Eva Marie Desvignes | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diana De Simone | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Rylatt | 7-65, 0-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Ioana Zvonaru | 7-63, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marika Jones | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Gorska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Fenton | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Lola Marandel | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nele Niermann | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Anastasiya Poplavska - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Lammas | - Anastasiya Poplavska - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |