WEDSTRIJD
11.01.22 | 2e ronde van de kwal. | Mariia Maksimova | Noa Krznaric | - niet aangetreden | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
28.11.03, 20 Jaar
28.11.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Croatia
19.04.03, 21 Jaar
19.04.03, 21 Jaar
Mariia Maksimova vs. Noa Krznaric - onderlinge wedstrijden
11.01.22 | 2e ronde van de kwal. | Mariia Maksimova | Noa Krznaric | Noa Krznaric - niet aangetreden | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Mariia Maksimova form & Noa Krznaric form
Mariia Maksimova - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Diatlova | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Draginja Vukovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jade Haller | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Shadchneva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ulyana Hrabavets | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Bolat | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Riva | 3-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Udina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Aversa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 4-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Tomajkova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Morozova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Setareh Rasouli | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sem Hazes | 6-3, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi Babikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zinovia Vaneva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kamea Medora | 6-72, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.01.22 Kwalif. | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | Noa Krznaric - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Tsoneva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Constance Levivier | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Mutilba | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Noa Krznaric - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 5-7, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 7-5, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Olimjanova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Rafailovic | 1-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zala Vnuk | Zala Vnuk - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gina Kondos | 6-77, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nia Gelashvili | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Isabelle Cherny | 6-74, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Virginia Zamberlani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Aragosa | 6-2, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Draginja Vukovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fangran Tian | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sibenik - Clay | ||||
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Bokor | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.22 Kwalif. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
09.08.22 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
01.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |