WEDSTRIJD
01.09.21 | 1e ronde | Marina Bassols Ribera | Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-0 | W25 Marbella | Clay |
STATISTIEKEN
Marina Bassols Ribera | Ganna Poznikhirenko | |
1e Service % | 35/54 (65%) | 30/46 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/35 (74%) | 12/30 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/19 (42%) | 8/16 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/46 (57%) | 20/54 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Dubbele fouten | 3 | 0 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Marina Bassols Ribera | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marina Bassols Ribera | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marina Bassols Ribera vs. Ganna Poznikhirenko - onderlinge wedstrijden
01.09.21 | 1e ronde | Marina Bassols Ribera | Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Marbella | Clay |
Marina Bassols Ribera form & Ganna Poznikhirenko form
Marina Bassols Ribera - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail |
Ganna Poznikhirenko - laatste wedstrijden
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bethany - Clay | ||||
20.05.23 Halve finale | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |