WEDSTRIJD
19.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Marina Bassols Ribera | Lisa Pigato | 6-2, 6-73, 10-6 | W80 Valencia | Clay |
STATISTIEKEN
Marina Bassols Ribera | Lisa Pigato | |
1e Service % | 50/85 (59%) | 62/87 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/50 (54%) | 27/62 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/35 (40%) | 12/25 (48%) |
Benutte Breakpoints | 6/16 (38%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/87 (55%) | 44/85 (52%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/172 (52%) | 83/172 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marina Bassols Ribera | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Lisa Pigato | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Lisa Pigato | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marina Bassols Ribera | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Lisa Pigato | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marina Bassols Ribera | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Lisa Pigato | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 2-6, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
0-0 | Lisa Pigato | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 7-2, 7-3, 7-4, 7-5, 7-6, 8-6, 9-6 | ||
10-6 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marina Bassols Ribera vs. Lisa Pigato - onderlinge wedstrijden
02.03.22 | 2e ronde | Marina Bassols Ribera | Lisa Pigato | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Santo | Hard |
19.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Marina Bassols Ribera | Lisa Pigato | 6-2, 6-73, 10-6 | wedstrijd detail | W80 Valencia | Clay |
Marina Bassols Ribera form & Lisa Pigato form
Marina Bassols Ribera - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail |
Lisa Pigato - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
19.11.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gaia Maduzzi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 Finale | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Pedone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Carolin Raschdorf | 2-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Eszter Meri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-3, Oana Georgeta Simion - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 0-5, - Lisa Pigato - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Marie Benoit | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |