WEDSTRIJD
01.05.23 | Kwalif. | Marina Melnikova | Nefisa Berberovic | 2-6, 2-0, - scratch | W100 Wiesbaden | Clay |
STATISTIEKEN
Marina Melnikova | Nefisa Berberovic | |
1e Service % | 22/29 (76%) | 23/37 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 10/22 (45%) | 17/23 (74%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/7 (57%) | 6/14 (43%) |
Benutte Breakpoints | 1/3 (33%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 14/37 (38%) | 15/29 (52%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 28/66 (42%) | 38/66 (58%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marina Melnikova vs. Nefisa Berberovic - onderlinge wedstrijden
01.05.23 | Kwalif. | Marina Melnikova | Nefisa Berberovic | 2-6, 2-0, Nefisa Berberovic - scratch | wedstrijd detail | W100 Wiesbaden | Clay |
Marina Melnikova form & Nefisa Berberovic form
Marina Melnikova - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Nefisa Berberovic - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Tara Wurth | 5-2, def. | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 7-5, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Fiona Ganz | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |