WEDSTRIJD
07.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Marine Partaud | Sabastiani Leon | 6-4, 6-1 | Toowoomba | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marine Partaud vs. Sabastiani Leon - onderlinge wedstrijden
19.09.23 | Kwalif. | Marine Partaud | Sabastiani Leon | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Berkeley | Hard |
07.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Marine Partaud | Sabastiani Leon | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Toowoomba | Hard |
Marine Partaud form & Sabastiani Leon form
Marine Partaud - laatste wedstrijden
W35 Spring - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 4-6, 7-65, 10-2 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Madison Sieg | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-4, - Marine Partaud - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Lagaev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Osuigwe | 0-6, 1-3, - Marine Partaud - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Sabastiani Leon | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Laia Petretic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
27.04.23 3e ronde | vs. Francesca Jones | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Sabastiani Leon - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lilian Poling | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-4, 5-7, - Sabastiani Leon - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessy Rompies | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Kokkinis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Savanna Ly | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Ekstrand | - Sabastiani Leon - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Sylvie Zund | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Rebecca Fiedler | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 7-63, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 0-1, - Sabastiani Leon - scratch | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Marika Jones | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Mary Stoiana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Epiphany Turner | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Recife - Clay | ||||
28.05.23 Finale | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.05.23 Halve finale | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail |