WEDSTRIJD
24.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Marine Szostak | Lucie Wargnier | 6-2, 6-0 | W60 Andrezieux | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marine Szostak vs. Lucie Wargnier - onderlinge wedstrijden
24.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Marine Szostak | Lucie Wargnier | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Andrezieux | I. hard |
Marine Szostak form & Lucie Wargnier form
Marine Szostak - laatste wedstrijden
W50+H Calvi - Hard | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Victoria Kan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Olivia Gram | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alessia Popescu | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Marie Vogt | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Louna Zoppas | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Audelie Lesauvage | 3-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Gina Feistel | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Emily Welker | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Nina Danisova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Georgia Gulin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail |
Lucie Wargnier - laatste wedstrijden
W15 Norges - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Berta Passola | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Aubane Droguet | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Bordereau | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Schena Benamar | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Celine Naef | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Elena Karner | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 2-0, Maelle Leclercq - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Diatlova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Jade Bornay | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
24.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-1, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail |