WEDSTRIJD
18.05.13 | 1e ronde van de kwal. | Marta Domachowska | Constance Sibille | 7-5, 6-2 | Strasbourg | Clay |
STATISTIEKEN
Marta Domachowska | Constance Sibille | |
1e Service % | 24/52 (46%) | 38/63 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/24 (67%) | 13/38 (34%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/28 (46%) | 13/25 (52%) |
Benutte Breakpoints | 7/8 (88%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/63 (59%) | 23/52 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Dubbele fouten | 7 | 6 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marta Domachowska vs. Constance Sibille - onderlinge wedstrijden
18.05.13 | 1e ronde van de kwal. | Marta Domachowska | Constance Sibille | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Strasbourg | Clay |
Marta Domachowska form & Constance Sibille form
Marta Domachowska - laatste wedstrijden
Grenoble - I. hard | ||||
02.02.15 1e ronde van de kwal. | vs. Sofie Oyen | 7-64, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kaarst - Carpet | ||||
19.01.15 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Van Der Sypt | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
30.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Camila Fuentes | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
15.02.14 1e ronde van de kwal. | vs. Camila Giorgi | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
08.02.14 1e ronde van de kwal. | vs. Nadezda Petrova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Captiva Island - Hard | ||||
04.11.13 1e ronde | vs. Elitsa Kostova | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Toronto - I. hard | ||||
28.10.13 1e ronde | vs. Melanie Oudin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Saguenay - I. hard | ||||
21.10.13 Kwartfinale | vs. Ons Jabeur | 6-74, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.13 2e ronde | vs. Marie Leduc | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.13 1e ronde | vs. Maria Sanchez | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Joue Les - I. hard | ||||
07.10.13 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | Oceane Dodin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.10.13 1e ronde | vs. Estrella Cabeza-Candela | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.10.13 2e ronde | vs. Viktorija Golubic | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Razafindranaly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.13 Kwartfinale | vs. Magda Linette | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.13 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-2, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Clermont Ferrand - I. hard | ||||
23.09.13 2e ronde | vs. Michaella Krajicek | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.13 1e ronde | vs. Elitsa Kostova | 6-715, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
27.05.13 1e ronde | vs. Cindy Burger | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
21.05.13 1e ronde | vs. Shelby Rogers | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.05.13 Kwalif. | vs. Carolin Daniels | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.05.13 2e ronde van de kwal. | vs. Arantxa Parra-Santonja | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.05.13 1e ronde van de kwal. | vs. Constance Sibille | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Fes - Clay | ||||
20.04.13 1e ronde van de kwal. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 7-61, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Katowice - Clay | ||||
08.04.13 1e ronde | vs. Annika Beck | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tallinn - I. hard | ||||
25.03.13 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.03.13 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bath - I. hard | ||||
11.03.13 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kuala Lumpur - Hard | ||||
25.02.13 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Constance Sibille - laatste wedstrijden
W25 Petange - I. hard | ||||
30.10.19 Kwalif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-73, - Constance Sibille - scratch | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Veyder | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Yu Shan | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
07.10.19 Kwalif. | vs. Indy De Vroome | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 1-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Margaux Orange | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
14.09.19 Halve finale | vs. Lisa Pigato | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Alice Amendola | 6-74, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Francesca Rumi | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.09.19 Finale | vs. Karin Kennel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Halve finale | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Sophia Biolay | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.08.19 Halve finale | vs. Seone Mendez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.19 Kwartfinale | vs. Alicia Smith | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Agathe Timsit | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Amanda Carreras | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Marte Lambrecht | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Cindy Burger | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Pauline Wuarin | 5-3, Pauline Wuarin - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Jana Fett | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Honcova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
28.06.19 Kwartfinale | vs. Salma Djoubri | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |