WEDSTRIJD
30.10.20 | Kwartfinale | Marta Kostyuk | Sara Errani | 6-2, 6-1 | W80 Tyler | Hard |
STATISTIEKEN
Marta Kostyuk | Sara Errani | |
1e Service % | 33/44 (75%) | 34/43 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/33 (67%) | 12/34 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/11 (45%) | 3/9 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/43 (65%) | 17/44 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/87 (63%) | 32/87 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Marta Kostyuk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marta Kostyuk | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Sara Errani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marta Kostyuk | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marta Kostyuk | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Marta Kostyuk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marta Kostyuk | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marta Kostyuk | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marta Kostyuk | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marta Kostyuk vs. Sara Errani - onderlinge wedstrijden
30.10.20 | Kwartfinale | Marta Kostyuk | Sara Errani | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W80 Tyler | Hard |
26.09.19 | 2e ronde | Marta Kostyuk | Sara Errani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W60+H Valencia | Clay |
Marta Kostyuk form & Sara Errani form
Marta Kostyuk - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
15.03.24 Halve finale | vs. Iga Swiatek | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Potapova | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 4e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 3e ronde | vs. Marketa Vondrousova | Marketa Vondrousova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Mai Hontama | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Katie Boulter | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Jessica Pegula | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-2, - Marta Kostyuk - scratch | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
23.01.24 Kwartfinale | vs. Cori Gauff | 6-76, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 4e ronde | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.01.24 3e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Elise Mertens | 5-7, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Claire Liu | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
04.10.23 3e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.09.23 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Stacey Fung | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Magda Linette | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail |
Sara Errani - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Yafan Wang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Naomi Osaka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Xiyu Wang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Karolina Pliskova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Caty McNally | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Ella Seidel | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Storm Hunter | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Magdalena Frech | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Dalma Galfi | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Astra Sharma | 6-0, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |