WEDSTRIJD
27.10.14 | 1e ronde | Marta Sexmilo Pascual | Alana Tuayeva | 6-1, 6-1 | Benicarlo | Clay |
STATISTIEKEN
Spain
11.06.96, 27 Jaar
11.06.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
14.10.99, 24 Jaar
14.10.99, 24 Jaar
Marta Sexmilo Pascual vs. Alana Tuayeva - onderlinge wedstrijden
27.10.14 | 1e ronde | Marta Sexmilo Pascual | Alana Tuayeva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Benicarlo | Clay |
Marta Sexmilo Pascual form & Alana Tuayeva form
Marta Sexmilo Pascual - laatste wedstrijden
Antalya - Hard | ||||
06.04.16 1e ronde | vs. Anastasiya Vasylyeva | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.04.16 Kwalif. | vs. Soyeon Park | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.16 2e ronde van de kwal. | vs. Irem Soylu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
28.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Ciufrila | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Dana Kremer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gonesse - Clay | ||||
14.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Madeline Bosnjak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tarragona - Clay | ||||
02.03.16 1e ronde | vs. Alice Savoretti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.16 Kwalif. | vs. Marta Garcia Gausi | 2-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.16 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Aliseda Anton | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
22.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.16 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Kuznetsova | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
15.02.16 2e ronde van de kwal. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.16 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Del Mar Riera Mieras | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nules - Clay | ||||
23.11.15 2e ronde | vs. Alice Savoretti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.15 1e ronde | vs. Qian Nan Feng | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
16.11.15 Kwalif. | vs. Denise-Antonela Stoica | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.11.15 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.15 2e ronde van de kwal. | vs. Tea Pavlicic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Benicarlo - Clay | ||||
09.11.15 1e ronde | vs. Alice Savoretti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
El Espinar - Hard | ||||
03.08.15 1e ronde | vs. Eva Martinez Regalado | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Valladolid - Hard | ||||
27.07.15 1e ronde | vs. Alice Bacquie | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.15 2e ronde | vs. Ariadna Marti Riembau | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Getxo - Clay | ||||
06.07.15 1e ronde | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
08.06.15 1e ronde | vs. Imane Kocher | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.15 Kwalif. | vs. Silvia Bordes Caselles | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.15 Kwartfinale | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.15 2e ronde | vs. Maria Canero Perez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Puig Caballero | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.06.15 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Mocete-Talamantes | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Alana Tuayeva - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gasparovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Oh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Golubkova | 5-7, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marion Viertler | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Guryleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Melis Sezer | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Paavanii Paathak | 6-3, 6-72, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umayra Hashimova | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Michelle Dzjachangirova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Mariya Sinitsyna | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Sofiia Nagornaia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Sofiia Nagornaia | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Matushkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sonia Marina Popyrin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Balus | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-4, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyn Smith | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |