WEDSTRIJD
21.09.21 | Kwalif. | Martina Capurro Taborda | Alisa Axyanova | 6-1, 6-2 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Martina Capurro Taborda | Alisa Axyanova | |
1e Service % | 30/39 (77%) | 23/43 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/30 (57%) | 9/23 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/9 (44%) | 1/20 (5%) |
Benutte Breakpoints | 8/10 (80%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/43 (77%) | 18/39 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 8 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alisa Axyanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Alisa Axyanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Alisa Axyanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Alisa Axyanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Martina Capurro Taborda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Alisa Axyanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Alisa Axyanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Alisa Axyanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Alisa Axyanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
11.05.00, 23 Jaar
11.05.00, 23 Jaar
Martina Capurro Taborda vs. Alisa Axyanova - onderlinge wedstrijden
21.09.21 | Kwalif. | Martina Capurro Taborda | Alisa Axyanova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Martina Capurro Taborda form & Alisa Axyanova form
Martina Capurro Taborda - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
14.12.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Taly Licht | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Victoria Rodriguez | 7-66, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-0, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
06.08.23 Finale | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.08.23 Halve finale | vs. Miriana Tona | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Fernanda Labrana | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail |
Alisa Axyanova - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Agostina Landa | 2-6, 1-4, - Alisa Axyanova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
21.09.21 Kwalif. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Milena Gevorgyan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Mahmoud | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Aya El Sayed | 0-6, 1-4, - Alisa Axyanova - scratch | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Ginevra Peiretti | 0-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
19.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Gondorova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Norhan Hesham | 3-6, 1-4, - Alisa Axyanova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aya El Aouni | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sathwika Sama | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 Kwalif. | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Inga Komleva | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.20 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Teresia Londol | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Arina Petrova | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-2, - Alisa Axyanova - scratch | wedstrijd detail |