WEDSTRIJD
20.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Martina Caregaro | Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
14.08.05, 18 Jaar
14.08.05, 18 Jaar
Martina Caregaro vs. Laura Fuchs - onderlinge wedstrijden
20.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Martina Caregaro | Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Martina Caregaro form & Laura Fuchs form
Martina Caregaro - laatste wedstrijden
W60 Caserta - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Paula Arias Manjon | - | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Laura Fuchs - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Caregaro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 0-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
21.11.22 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Samardzic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Fornasieri | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aimilia Pandou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Fornasieri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Avataneo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Andreea Herea | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail |