INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martina Caregaro vs. Sara Lanca - onderlinge wedstrijden
21.03.23 | Kwalif. | Martina Caregaro | Sara Lanca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Martina Caregaro form & Sara Lanca form
Martina Caregaro - laatste wedstrijden
W60 Caserta - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Paula Arias Manjon | - | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Sara Lanca - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Shria Atturu | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |