WEDSTRIJD
07.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Martina Di Giuseppe | Ekaterine Gorgodze | 6-4, 2-6, 6-3 | Lugano | Clay |
STATISTIEKEN
Martina Di Giuseppe | Ekaterine Gorgodze | |
1e Service % | 42/82 (51%) | 46/77 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/42 (71%) | 29/46 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/40 (38%) | 13/31 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/77 (45%) | 37/82 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/159 (50%) | 79/159 (50%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Martina Di Giuseppe | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martina Di Giuseppe | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Di Giuseppe | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Martina Di Giuseppe | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martina Di Giuseppe | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Martina Di Giuseppe | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Di Giuseppe | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Martina Di Giuseppe | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Martina Di Giuseppe | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Martina Di Giuseppe | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Martina Di Giuseppe | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Martina Di Giuseppe | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Martina Di Giuseppe | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Di Giuseppe | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martina Di Giuseppe vs. Ekaterine Gorgodze - onderlinge wedstrijden
07.04.21 | 2e ronde | Ekaterine Gorgodze | Martina Di Giuseppe | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Bellinzona | Clay |
07.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Martina Di Giuseppe | Ekaterine Gorgodze | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | Lugano | Clay |
28.05.12 | Kwalif. | Ekaterine Gorgodze | Martina Di Giuseppe | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Grado | Clay |
Martina Di Giuseppe form & Ekaterine Gorgodze form
Martina Di Giuseppe - laatste wedstrijden
W25 Selva - I. hard | ||||
30.11.22 2e ronde | vs. Joanna Garland | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Lea Boskovic | 6-0, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Anna Klasen | 6-4, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
25.07.22 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Oceane Babel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Rome - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Federica Urgesi | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Melania Delai | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Tara Wurth | 3-6, 0-1, - Martina Di Giuseppe - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Ysaline Bonaventure | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.04.22 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.04.22 2e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Anna Turati | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Ekaterine Gorgodze - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |