WEDSTRIJD
31.03.14 | 1e ronde | Martina Kubicikova | Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 6-3 | Sibenik | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martina Kubicikova vs. Gabriela Andrea Knutson - onderlinge wedstrijden
31.03.14 | 1e ronde | Martina Kubicikova | Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Sibenik | Clay |
Martina Kubicikova form & Gabriela Andrea Knutson form
Martina Kubicikova - laatste wedstrijden
Prague - Clay | ||||
01.09.14 1e ronde | vs. Marketa Zeminova | 5-2, - Martina Kubicikova - scratch | wedstrijd detail | |
Ostrava - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde | vs. Karolina Stuchla | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde | vs. Veronika Kolarova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brcko - Clay | ||||
11.08.14 1e ronde | vs. Gabriela Pantuckova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hechingen - Clay | ||||
04.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Plzen - Clay | ||||
28.07.14 Kwalif. | vs. Szabina Szlavikovics | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Palic - Clay | ||||
21.07.14 Halve finale | vs. Elizaveta Ianchuk | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.14 1e ronde | vs. Nikola Vajdova | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.07.14 2e ronde | vs. Bianca Hincu | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.07.14 Kwartfinale | vs. Teresa Malikova | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
30.06.14 Kwalif. | vs. Natalia Vajdova | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Joanna Zawadzka | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Siofok - Clay | ||||
23.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.06.14 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.06.14 Kwalif. | vs. Maria Marfutina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.14 1e ronde | vs. Katerina Kramperova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
16.06.14 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.14 1e ronde | vs. Barbora Stefkova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
09.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Agnes Szatmari | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Sarajevo - Clay | ||||
02.06.14 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
26.05.14 Kwalif. | vs. Natalia Orlova | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.05.14 1e ronde | vs. Eva Birnerova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.05.14 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Oparenovic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Velenje - Clay | ||||
19.05.14 1e ronde | vs. Anna Maria Heil | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.05.14 2e ronde | vs. Polona Rebersak | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.05.14 Kwartfinale | vs. Yvonne Neuwirth | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zielona Gora - Clay | ||||
12.05.14 1e ronde | vs. Anna Korzeniak | 3-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
05.05.14 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
28.04.14 1e ronde | vs. Mila Popivoda | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.04.14 2e ronde | vs. Anna Bondar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Gabriela Andrea Knutson - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-61, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Marilouise Van Zyl | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Hailey Robyn Troup | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Manon Leonard | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Aoi Ito | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 4-6, 6-1, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Oceane Dodin | 7-62, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mingge Xu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Eden Silva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail |