WEDSTRIJD
22.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Martina Marusinova | Andra Cristina Captan | 6-2, 6-1 | W15 Bad | Clay |
STATISTIEKEN
Slovakia
28.04.03, 20 Jaar
28.04.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
01.10.01, 22 Jaar
01.10.01, 22 Jaar
Martina Marusinova vs. Andra Cristina Captan - onderlinge wedstrijden
22.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Martina Marusinova | Andra Cristina Captan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Bad | Clay |
Martina Marusinova form & Andra Cristina Captan form
Martina Marusinova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Caterina Odorizzi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Claudia Gasparovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ava Schueller | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Caterina Odorizzi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Nina Alibalic | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Lubsheva | 4-6, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Firman | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daria Yesypchuk | 6-4, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Masa Tanaskovic | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Terezie Prici | 7-67, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Libuse Havlova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Suana Tucakovic | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Angelina Mihajlovic | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Panna Bartha | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bubalo | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Tijana Sretenovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Sramkova | 4-6, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Andra Cristina Captan - laatste wedstrijden
W15 Bad - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Jocovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Vangelova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Ozlem Uslu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
08.09.20 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 3-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Agureeva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-62, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.11.19 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Kalkenova | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Rudiukova | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Andreea Rosca | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Olga Terletska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 6-4, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Maria Farcas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |