WEDSTRIJD
31.07.22 | 1e ronde van de kwal. | Martina Marusinova | Krystyna Pochtovyk | 6-4, 6-1 | W15 Kottingbrunn | Clay |
STATISTIEKEN
Slovakia
28.04.03, 20 Jaar
28.04.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
15.09.98, 25 Jaar
15.09.98, 25 Jaar
Martina Marusinova vs. Krystyna Pochtovyk - onderlinge wedstrijden
31.07.22 | 1e ronde van de kwal. | Martina Marusinova | Krystyna Pochtovyk | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Kottingbrunn | Clay |
Martina Marusinova form & Krystyna Pochtovyk form
Martina Marusinova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ava Schueller | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Caterina Odorizzi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Nina Alibalic | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Lubsheva | 4-6, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Firman | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daria Yesypchuk | 6-4, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Masa Tanaskovic | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Terezie Prici | 7-67, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Libuse Havlova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Suana Tucakovic | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Angelina Mihajlovic | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Panna Bartha | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bubalo | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Tijana Sretenovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Sramkova | 4-6, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.22 Kwalif. | vs. Abigail Amos | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
28.11.22 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Krystyna Pochtovyk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-71, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simay Keles | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ceylin Ipek | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Marie Vogt | 0-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Langlais | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Alisa Baranovska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Maria Dragnea | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carol Plakk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Irene Lavino | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |