WEDSTRIJD
14.03.23 | 1e ronde | Martina Spigarelli | Lara Schmidt | 2-6, 6-4, 3-0, - scratch | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Martina Spigarelli | Lara Schmidt | |
1e Service % | 41/57 (72%) | 61/77 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/41 (56%) | 31/61 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/16 (38%) | 8/16 (50%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/77 (49%) | 28/57 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/134 (50%) | 67/134 (50%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Martina Spigarelli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Martina Spigarelli | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Martina Spigarelli | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-4 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Spigarelli | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Martina Spigarelli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Martina Spigarelli | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Martina Spigarelli | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martina Spigarelli | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Spigarelli | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Martina Spigarelli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Spigarelli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martina Spigarelli vs. Lara Schmidt - onderlinge wedstrijden
14.03.23 | 1e ronde | Martina Spigarelli | Lara Schmidt | 2-6, 6-4, 3-0, Lara Schmidt - scratch | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Martina Spigarelli form & Lara Schmidt form
Martina Spigarelli - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Lara Schmidt - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
09.07.23 Finale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.23 Halve finale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - scratch | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |