Denmark
05.02.95, 29 Jaar
05.02.95, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
21.08.98, 25 Jaar
21.08.98, 25 Jaar
Cecile Melsted vs. Martina Zerulo - onderlinge wedstrijden
13.07.15 | 1e ronde van de kwal. | Martina Zerulo | Cecile Melsted | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Cecile Melsted form & Martina Zerulo form
Cecile Melsted - laatste wedstrijden
Sharm El - Hard | ||||
17.02.16 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
08.02.16 Kwalif. | vs. Eden D'Oliveira | 1-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
03.02.16 1e ronde | vs. Nora Niedmers | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.12.15 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
05.10.15 1e ronde | vs. Angelina Shakhraychuk | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
28.09.15 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
28.09.15 1e ronde | vs. Anna Maria Procacci | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.15 2e ronde | vs. Ana Veselinovic | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
21.09.15 1e ronde | vs. Dina Hegab | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.15 2e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
27.07.15 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
20.07.15 Kwartfinale | vs. Margarita Lazareva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.07.15 Kwalif. | vs. Shivani Manchanda | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.07.15 1e ronde | vs. Ceire Mullins | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.15 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
13.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Zerulo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
04.05.15 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Poikajarvi | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
06.04.15 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Pejkovic | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
06.04.15 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Thiem | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
30.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Copenhagen - Clay | ||||
28.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Signe Rasmussen | 7-62, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
05.05.14 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Helsingborg - I. hard | ||||
17.02.14 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Ornberg | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
10.02.14 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Signe Rasmussen | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
21.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Agne Cepelyte | 6-2, 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
13.05.13 Kwalif. | vs. Katarina Adamovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.05.13 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Pahlett | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
06.05.13 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Alenas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
29.10.12 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Hendsel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
22.10.12 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Signe Rasmussen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Martina Zerulo - laatste wedstrijden
W15 Norman - Hard | ||||
16.10.21 Halve finale | vs. Annabelle Xu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.21 Kwartfinale | vs. Alexandra Pisareva | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Meera Jesudason | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Carmen Corley | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Brooke Killingsworth | 6-2, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Macey Miller | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Melisa Morales | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Dylan Cline | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.19 Kwalif. | vs. Kendal Woodard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stankovic | 7-64, 3-0, Aleksandra Stankovic - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lidia Mugelli | 4-6, 2-3, - Martina Zerulo - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
03.10.17 1e ronde | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Daria Kuczer | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
24.08.17 2e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.17 1e ronde | vs. Yuval Keren | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.08.17 Kwalif. | vs. Sofiya Kuzina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Okopniak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
08.08.17 1e ronde | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.17 Kwalif. | vs. Ema Lazic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Walczak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
15.05.17 Kwalif. | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
09.05.17 1e ronde | vs. Tijana Spasojevic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
25.10.16 1e ronde | vs. Cecilia Pattacini | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
19.10.16 1e ronde | vs. Alice Balducci | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
10.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |