Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
21.08.98, 25 Jaar
21.08.98, 25 Jaar
Marcelina Podlinska vs. Martina Zerulo - onderlinge wedstrijden
21.08.17 | 2e ronde van de kwal. | Martina Zerulo | Marcelina Podlinska | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | Mragowo | Clay |
Marcelina Podlinska form & Martina Zerulo form
Marcelina Podlinska - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Nina Vargova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Lian Tran | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lian Tran | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Russiniello | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Salibayeva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Maria Toma | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-71, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elizabeth Jurna | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Tijana Sretenovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 7-65, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Catarina Silva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Federica Sacco | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |
Martina Zerulo - laatste wedstrijden
W15 Norman - Hard | ||||
16.10.21 Halve finale | vs. Annabelle Xu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.21 Kwartfinale | vs. Alexandra Pisareva | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Meera Jesudason | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Carmen Corley | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Brooke Killingsworth | 6-2, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Macey Miller | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Melisa Morales | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Dylan Cline | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.19 Kwalif. | vs. Kendal Woodard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stankovic | 7-64, 3-0, Aleksandra Stankovic - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lidia Mugelli | 4-6, 2-3, - Martina Zerulo - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
03.10.17 1e ronde | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Daria Kuczer | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
24.08.17 2e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.17 1e ronde | vs. Yuval Keren | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.08.17 Kwalif. | vs. Sofiya Kuzina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Okopniak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
08.08.17 1e ronde | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.17 Kwalif. | vs. Ema Lazic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Walczak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
15.05.17 Kwalif. | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
09.05.17 1e ronde | vs. Tijana Spasojevic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
25.10.16 1e ronde | vs. Cecilia Pattacini | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
19.10.16 1e ronde | vs. Alice Balducci | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
10.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |