WEDSTRIJD
02.10.19 | 1e ronde | Martina Zerulo | Martina Capurro Taborda | 6-2, 4-6, 6-3 | W15 Norman | Hard |
STATISTIEKEN
Martina Zerulo | Martina Capurro Taborda | |
1e Service % | 65/95 (68%) | 63/90 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/65 (55%) | 33/63 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/30 (50%) | 11/27 (41%) |
Benutte Breakpoints | 8/16 (50%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/90 (51%) | 44/95 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/185 (52%) | 88/185 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 8 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martina Zerulo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Martina Zerulo | 3-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
3-1 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 30-0, 30-15, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Martina Zerulo | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Zerulo | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Zerulo | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Martina Zerulo | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Zerulo | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Martina Zerulo | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 0-15 | ||
Martina Zerulo | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Martina Zerulo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-A[BP] | ||
1-1 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Martina Zerulo | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-2 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Martina Zerulo | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Martina Capurro Taborda | |
0-0 | ||
Martina Zerulo | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Italy
21.08.98, 25 Jaar
21.08.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Martina Zerulo vs. Martina Capurro Taborda - onderlinge wedstrijden
02.10.19 | 1e ronde | Martina Zerulo | Martina Capurro Taborda | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Norman | Hard |
Martina Zerulo form & Martina Capurro Taborda form
Martina Zerulo - laatste wedstrijden
W15 Norman - Hard | ||||
16.10.21 Halve finale | vs. Annabelle Xu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.21 Kwartfinale | vs. Alexandra Pisareva | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Meera Jesudason | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Carmen Corley | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Brooke Killingsworth | 6-2, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Macey Miller | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Melisa Morales | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Dylan Cline | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.19 Kwalif. | vs. Kendal Woodard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stankovic | 7-64, 3-0, Aleksandra Stankovic - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lidia Mugelli | 4-6, 2-3, - Martina Zerulo - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
03.10.17 1e ronde | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Daria Kuczer | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
24.08.17 2e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.17 1e ronde | vs. Yuval Keren | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.08.17 Kwalif. | vs. Sofiya Kuzina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Okopniak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
08.08.17 1e ronde | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Walczak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.17 Kwalif. | vs. Ema Lazic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
15.05.17 Kwalif. | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
09.05.17 1e ronde | vs. Tijana Spasojevic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
25.10.16 1e ronde | vs. Cecilia Pattacini | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
19.10.16 1e ronde | vs. Alice Balducci | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
10.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Martina Capurro Taborda - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
14.12.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Taly Licht | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Victoria Rodriguez | 7-66, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-0, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
06.08.23 Finale | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.08.23 Halve finale | vs. Miriana Tona | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Fernanda Labrana | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail |