WEDSTRIJD
08.10.21 | Kwartfinale | Martyna Kubka | Indy De Vroome | 7-64, 4-2, - scratch | W25+H Cherbourg | I. hard |
STATISTIEKEN
Martyna Kubka | Indy De Vroome | |
1e Service % | 41/61 (67%) | 41/73 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/41 (68%) | 24/41 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/20 (60%) | 17/32 (53%) |
Benutte Breakpoints | 3/11 (27%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/73 (44%) | 21/61 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/134 (54%) | 62/134 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martyna Kubka vs. Indy De Vroome - onderlinge wedstrijden
08.10.21 | Kwartfinale | Martyna Kubka | Indy De Vroome | 7-64, 4-2, Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | W25+H Cherbourg | I. hard |
Martyna Kubka form & Indy De Vroome form
Martyna Kubka - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Aravane Rezai | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Paganetti | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
02.12.23 Finale | vs. Julie Struplova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Halve finale | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-1, 3-6, - Martyna Kubka - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-75, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Alison Van Uytvanck | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-76, 7-65 | wedstrijd detail |
Indy De Vroome - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 0-3, - Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malibu - Hard | ||||
03.01.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
04.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Julita Saner | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
08.04.22 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-4, 1-6, 0-3, - Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | |
07.04.22 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.04.22 1e ronde | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
22.02.22 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.22 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Lauryn John-Baptiste | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.22 Kwalif. | vs. Stefanie Voegele | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-79, 7-66 | wedstrijd detail | |
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Radwanska | 7-5, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-72, 2-3, - Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
03.12.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.21 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
30.10.21 Finale | vs. Eva Lys | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Halve finale | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.21 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |