WEDSTRIJD
25.04.19 | 1e ronde | Maryna Chernyshova | Daria Lodikova | 6-1, 6-3 | W25 Andijan | Hard |
STATISTIEKEN
Maryna Chernyshova | Daria Lodikova | |
1e Service % | 32/61 (52%) | 27/48 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/32 (56%) | 4/27 (15%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/29 (41%) | 8/21 (38%) |
Benutte Breakpoints | 8/10 (80%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/48 (75%) | 31/61 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/109 (61%) | 43/109 (39%) |
Dubbele fouten | 6 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Maryna Chernyshova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maryna Chernyshova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maryna Chernyshova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maryna Chernyshova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Maryna Chernyshova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maryna Chernyshova vs. Daria Lodikova - onderlinge wedstrijden
25.04.19 | 1e ronde | Maryna Chernyshova | Daria Lodikova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Andijan | Hard |
15.09.18 | Finale | Maryna Chernyshova | Daria Lodikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Almaty | Clay |
14.07.17 | Kwartfinale | Daria Lodikova | Maryna Chernyshova | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | Prokuplje | Clay |
08.07.17 | Halve finale | Maryna Chernyshova | Daria Lodikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Prokuplje | Clay |
Maryna Chernyshova form & Daria Lodikova form
Maryna Chernyshova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - scratch | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.03.22 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.22 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
08.09.19 Finale | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Kwartfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Halve finale | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - scratch | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Daria Lodikova - laatste wedstrijden
W35 Mosquera - Clay | ||||
24.04.24 2e ronde | vs. Yuliana Lizarazo | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.24 1e ronde | vs. Camila Romero | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Florianopolis - Clay | ||||
03.04.24 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Maria Mateas | 3-1, Maria Mateas - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Sao - Clay | ||||
30.03.24 Kwartfinale | vs. Julieta Estable | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.03.24 Halve finale | vs. Maria Kozyreva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.24 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - scratch | wedstrijd detail |