WEDSTRIJD
16.10.19 | 1e ronde | Maryna Zanevska | Lea Boskovic | 7-61, 6-3 | W60 Szekesfehervar | Clay |
STATISTIEKEN
Maryna Zanevska | Lea Boskovic | |
1e Service % | 63/83 (76%) | 52/63 (83%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/63 (63%) | 23/52 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/20 (30%) | 5/11 (45%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/63 (56%) | 37/83 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/146 (55%) | 65/146 (45%) |
Dubbele fouten | 6 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Maryna Zanevska | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, A-40 | ||
2-0 | Lea Boskovic | |
0-0 | ||
Maryna Zanevska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maryna Zanevska | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Lea Boskovic | |
0-0 | ||
Maryna Zanevska | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Lea Boskovic | |
0-0 | ||
Maryna Zanevska | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
5-5 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maryna Zanevska | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-61 |
2 | ||
0-0 | Lea Boskovic | |
Maryna Zanevska | 1-0 | |
0-0 | ||
Maryna Zanevska | 2-0 | |
0-0, 30-30 | ||
2-1 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Maryna Zanevska | 3-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Lea Boskovic | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Maryna Zanevska | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Maryna Zanevska | 5-3 | |
0-0, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40 | ||
Maryna Zanevska | 6-3 | |
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maryna Zanevska vs. Lea Boskovic - onderlinge wedstrijden
06.06.21 | Finale | Maryna Zanevska | Lea Boskovic | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Otocec | Clay |
16.10.19 | 1e ronde | Maryna Zanevska | Lea Boskovic | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Szekesfehervar | Clay |
Maryna Zanevska form & Lea Boskovic form
Maryna Zanevska - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Barbora Strycova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
25.06.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde | vs. Jil Teichmann | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Barbora Strycova | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Katie Volynets | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
11.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 0-0, - Maryna Zanevska - scratch | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
04.02.23 Halve finale | vs. Alycia Parks | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.23 2e ronde | vs. Shuai Zhang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Elise Mertens | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.23 Kwalif. | vs. Kristina Kucova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malene Helgo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.22 | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
23.10.22 Finale | vs. Viktorija Golubic | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.22 Halve finale | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.22 Kwartfinale | vs. Caty McNally | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-69, 6-4 | wedstrijd detail |
Lea Boskovic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
08.02.24 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Katie Swan | Katie Swan - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
03.11.23 Halve finale | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |