WEDSTRIJD
28.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Masa Viriant | Nikol Ruseva | 6-2, 7-5 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Slovenia
24.03.05, 19 Jaar
24.03.05, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
29.11.03, 20 Jaar
29.11.03, 20 Jaar
Masa Viriant vs. Nikol Ruseva - onderlinge wedstrijden
28.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Masa Viriant | Nikol Ruseva | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Masa Viriant form & Nikol Ruseva form
Masa Viriant - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Ruseva | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Bademci | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Nikol Ruseva - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Ogescu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Iordache | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Masa Viriant | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Pazardzhik - Clay | ||||
27.10.20 Kwalif. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Beloslava Veleva | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 Kwalif. | vs. Mirela Shkumbova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Stefana Lazar | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Sophia Fry | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Varna - Clay | ||||
09.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Focsani - Clay | ||||
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Timofeeva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |