WEDSTRIJD
26.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Mathilde Lollia | Ambre Feder | 6-1, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
France
20.05.00, 23 Jaar
20.05.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
13.06.00, 23 Jaar
13.06.00, 23 Jaar
Mathilde Lollia vs. Ambre Feder - onderlinge wedstrijden
26.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Mathilde Lollia | Ambre Feder | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Mathilde Lollia form & Ambre Feder form
Mathilde Lollia - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Maria Filipa Jukic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Olivia Gram | 4-6, 7-63, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lola Collin | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Spieth | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kubanova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 4-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 7-63, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kolie Allen | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 7-64, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Lucie Pawlak | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Schena Benamar | 3-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shannon Bovy | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ambre Feder - laatste wedstrijden
W25 Glasgow - I. hard | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Barbora Palicova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucy Webber | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
25.01.22 1e ronde | vs. Jana Fett | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.22 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 7-64, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Smith | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.21 1e ronde | vs. Akvile Parazinskaite | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.21 Kwalif. | vs. Pia Praefke | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.12.21 1e ronde | vs. Erika Sema | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.21 Kwalif. | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Patricija Dubinoviciute | 3-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Malannia Vashkevich | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Valentina Gaggini | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.10.21 Kwalif. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Feryel Ben Hassen | Feryel Ben Hassen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 Kwalif. | vs. Margaux Komano | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.21 Kwalif. | vs. Marie Villet | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ranim Rassil | 4-6, 6-0, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Izabelle Persson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |