WEDSTRIJD
15.09.20 | 1e ronde | Matilda Mutavdzic | Oksana Selekhmeteva | 2-6, 7-5, 6-4 | W15 Melilla | Clay |
STATISTIEKEN
Matilda Mutavdzic | Oksana Selekhmeteva | |
1e Service % | 55/100 (55%) | 71/119 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/55 (60%) | 39/71 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/45 (38%) | 21/48 (44%) |
Benutte Breakpoints | 7/19 (37%) | 7/12 (58%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 59/119 (50%) | 50/100 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 109/219 (50%) | 110/219 (50%) |
Dubbele fouten | 10 | 11 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Matilda Mutavdzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-5 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Matilda Mutavdzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Matilda Mutavdzic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Matilda Mutavdzic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matilda Mutavdzic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matilda Mutavdzic vs. Oksana Selekhmeteva - onderlinge wedstrijden
15.09.20 | 1e ronde | Matilda Mutavdzic | Oksana Selekhmeteva | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Melilla | Clay |
Matilda Mutavdzic form & Oksana Selekhmeteva form
Matilda Mutavdzic - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Carolin Raschdorf | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Carina Syrtveit | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ines Murta | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-64, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constance Levivier | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iara Guerreiro Goncalves | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Spieth | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Harrison | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Joelle Steur | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Gina Marie Dittmann | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-72, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail |
Oksana Selekhmeteva - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Diletta Cherubini | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yue Yuan | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
12.05.23 2e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.23 Halve finale | vs. Simona Waltert | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.23 Kwartfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
28.01.23 Halve finale | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.23 2e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
12.01.23 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Hard | ||||
04.01.23 2e ronde | vs. Katie Boulter | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.01.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |