WEDSTRIJD
20.10.21 | 1e ronde | Matilda Mutavdzic | Valeriya Yushchenko | 6-3, 7-5 | W25 Netanya | Hard |
STATISTIEKEN
Matilda Mutavdzic | Valeriya Yushchenko | |
1e Service % | 43/78 (55%) | 44/68 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/43 (74%) | 25/44 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/35 (46%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/68 (49%) | 30/78 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/146 (55%) | 65/146 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Valeriya Yushchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Valeriya Yushchenko | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Valeriya Yushchenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Valeriya Yushchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 5-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
5-3 | Valeriya Yushchenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Matilda Mutavdzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Valeriya Yushchenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Matilda Mutavdzic | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Valeriya Yushchenko | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-3 | Valeriya Yushchenko | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
1-4 | Valeriya Yushchenko | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-5 | Valeriya Yushchenko | |
0-0, 0-15, 15-40, 40-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Valeriya Yushchenko | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Matilda Mutavdzic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Valeriya Yushchenko | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matilda Mutavdzic vs. Valeriya Yushchenko - onderlinge wedstrijden
20.10.21 | 1e ronde | Matilda Mutavdzic | Valeriya Yushchenko | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Netanya | Hard |
Matilda Mutavdzic form & Valeriya Yushchenko form
Matilda Mutavdzic - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Carolin Raschdorf | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Carina Syrtveit | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ines Murta | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-64, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constance Levivier | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iara Guerreiro Goncalves | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Spieth | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Harrison | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Joelle Steur | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Gina Marie Dittmann | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail |
Valeriya Yushchenko - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Lisa Zaar | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Diana Demidova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Irina Balus | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Irina Balus | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Gaia Squarcialupi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-4, - Valeriya Yushchenko - scratch | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Andrea Obradovic | 4-1, Andrea Obradovic - scratch | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 Finale | vs. Alevtina Ibragimova | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.05.23 Halve finale | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.04.23 Halve finale | vs. Diana Demidova | 0-4, - Valeriya Yushchenko - scratch | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Andrea Obradovic | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
19.07.22 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |