WEDSTRIJD
06.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Matilde Mariani | Riko Sawayanagi | 7-5, 6-1 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
23.01.02, 22 Jaar
10509 $
23.01.02, 22 Jaar
10509 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Matilde Mariani vs. Riko Sawayanagi - onderlinge wedstrijden
06.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Matilde Mariani | Riko Sawayanagi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Matilde Mariani form & Riko Sawayanagi form
Matilde Mariani - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 0-1, - Matilde Mariani - scratch | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 0-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | Tasnim Ismail - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Sameeksha Shroff | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Okhendovskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Ekua Youri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Sophie Luescher | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Britney Chebet Korir | Britney Chebet Korir - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Emma Lene | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Vangelova | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Evita Ramirez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Eva Maria Ionescu | 7-68, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. India Houghton | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Ireni Lucia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Meiling Wang | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Riko Sawayanagi - laatste wedstrijden
W25 Daegu - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 6-72, 0-1, - Riko Sawayanagi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Chihiro Takayama | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ai Yamaguchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Fry | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Berezov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Caroline Vernet | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Jaeda Daniel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.23 Kwalif. | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Tokyo - I. hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Miyu Kato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Grass | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 3-6, 0-2, - Riko Sawayanagi - scratch | wedstrijd detail |