Holland
28.05.95, 28 Jaar
28.05.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Maurien Rikkert vs. Tess Sugnaux - onderlinge wedstrijden
19.08.13 | 1e ronde | Maurien Rikkert | Tess Sugnaux | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | Enschede | Clay |
Maurien Rikkert form & Tess Sugnaux form
Maurien Rikkert - laatste wedstrijden
Amstelveen - Clay | ||||
06.07.15 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.07.15 1e ronde | vs. Vanesa Furlanetto | 5-0, - Maurien Rikkert - scratch | wedstrijd detail | |
06.07.15 Kwalif. | vs. Annabelle Hageman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Wilkova | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zeeland - Clay | ||||
29.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.15 Kwalif. | vs. Karis Ryan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Le Havre - Clay | ||||
23.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Van Oost | 3-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.14 1e ronde | vs. Sina Niketta | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Middelburg - Clay | ||||
30.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Schuurs | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Breda - Clay | ||||
23.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Monique Zuur | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Alkmaar - Clay | ||||
16.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Tritou | 0-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.06.14 Kwalif. | vs. Karis Ryan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
24.02.14 1e ronde van de kwal. | vs. Inger Van Dijkman | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
17.02.14 Kwalif. | vs. Ksenia Kuznetsova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.02.14 2e ronde van de kwal. | vs. Yvette Erika Krauss | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
26.08.13 2e ronde van de kwal. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.13 1e ronde | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.13 Kwalif. | vs. Dana Kremer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.13 1e ronde van de kwal. | vs. Sanne Bakker | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Enschede - Clay | ||||
19.08.13 Kwalif. | vs. Quirine Lemoine | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.13 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.13 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Palhoto | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.13 2e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Middelburg - Clay | ||||
01.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Podda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Breda - Clay | ||||
24.06.13 2e ronde | vs. Lisanne Van Riet | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.13 1e ronde | vs. Natela Dzalamidze | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Alkmaar - Clay | ||||
17.06.13 1e ronde | vs. Bernice Van De Velde | 4-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
Amstelveen - Clay | ||||
10.06.13 1e ronde | vs. Yvonne Neuwirth | 1-6, 6-1, 2-0, Yvonne Neuwirth - scratch | wedstrijd detail | |
10.06.13 2e ronde | vs. Daria Salnikova | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.13 Kwartfinale | vs. Bernarda Pera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Tess Sugnaux - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |